Indeks witryny Prawo Dotacje i szkolenia Dofinansowanie dla przedszkola

Dofinansowanie dla przedszkola

Pozyskiwanie środków z funduszy unijnych oraz szkolenia wspomagające naszą działalność.

Moderator: Moderatorzy

Post ndz lut 24, 2013 20:21
palino e-biznesmen

Znajoma chce założyć swoje przedszkole. Chodzi o niewielkie prywatne przedszkole, takie jak na przykład przedszkole lublin przy Hryniewieckiego. I tu pojawia się pytanie - skąd może pozyskać jakieś dotacje na rozwój swojego biznesu?
Gdyby były potrzebne jakieś dodatkowe informacje, chętnie podam. Ja jestem zielona w tym temacie, więc każda rada będzie pomocna.

Post wt mar 05, 2013 13:55
ANortonowska e-biznesmen

Patrząc po zdjęcia to to podlinkowane przedszkole raczej spore jest:))

Post czw mar 07, 2013 22:49

Fundusze europekskie dodacje z PUP można z tego wyciągnąć całkiem niezłą kaskę :) Jak potrzebujecie kursu prawa jazdy polecam prawo jazdy Warszawa

Post pt kwie 05, 2013 09:08

Dotacje pozyskać można z UE. Taką możliwość daje Program Kapitał Ludzki.

http://www.funduszeeuropejskie.gov.pl/F ... 5145240580

Tu masz link. Trochę dziwnie się skopiował, ale zaznacz cały i otwórz
Agroskaner.pl - Internetowa Giełda Rolnicza - ( sprzedaż produktów , brak prowizji , dobrze rozbudowane kategorie, duże zainteresowanie produktami)

Post wt cze 11, 2013 20:53

Z tego co się orientuję to można startować w konkursie w ramach Działania 6.2 Wsparcie oraz promocja przedsiębiorczości i samozatrudnienia, Program Kapitał Ludzki. Polecam biuro rachunkowe Rzeszów, jest bardzo pomocne w pozyskiwaniu funduszy! :P

Post śr wrz 18, 2013 13:09
Witam, myślę,że warto poczekać, bo od 2014 roku ruszą nowe programy unijne i miejmy nadzieję, że z większymi możliwościami dla właścicieli przedszkoli, a może innowacja jakaś w przedszkolu?
ZAPRASZAM NA STRONĘ www.dry-pol.pl

Wróć do Dotacje i szkolenia