Indeks witryny Prawo Banki, lokaty, kredyty Kredyt hipoteczny dla studentów

Kredyt hipoteczny dla studentów

Moderator: Moderatorzy

Post wt sty 23, 2007 10:26
Maciej Chmielowski Administrator

http://banki.wp.pl/kat,60834,title,Stud ... 538917.886

studenci i absolwenci do 26 roku życia będą mogli wreszcie wziąć kredyt hipoteczny na dom lub mieszkanie z pierwszą spłatą po 5 latach. :D
Maciej Chmielowski,
Krakweb.pl
Nasza specjalność to strony www oparte o autorski system CMS
Zobacz też: agencja social media i prowadzone przez nas szkolenia

Post wt sty 23, 2007 17:44
Jakub e-biznesmen

http://www.studentkwadrat.pl/
ostra kampania - już 3 razy nadziałem się na info o nich...
Getni Bank?
Leszek Czarnecki... i wszystko jasne :)
Preferencyjny Kredyt Studencki - pieniądze za darmo... dowiedz się więcej!

Post czw sty 25, 2007 11:04
Maciej Chmielowski Administrator

wszystko ma jednak swoją cenę - Magda - nasza znajoma specjalista od kredytów poinformowała mnie, że ceną łatwości uzyskania kredytu jest dwukrotnie większe oprocentowanie.
Maciej Chmielowski,
Krakweb.pl
Nasza specjalność to strony www oparte o autorski system CMS
Zobacz też: agencja social media i prowadzone przez nas szkolenia

Post czw sty 25, 2007 11:28
Jakub e-biznesmen

Nie ma nic za darmo, a taki student to jednak spore ryzyko dla banku.
Swoją drogą dla mnie to nic dziwnego.

Banki robią wielkie problemy z poręczeniem studentom Preferencyjnego Kredytu Studenckiego (który jest współfinansowany poniekąd przez państwo, zainteresowanych odsyłam na moją stronę i forum), a co dopiero kredyt hipoteczny...

ale grupie Getin chodzi zapewne o zdobywanie nowych klientów, poszerzanie rynku itp., niż o konkretny zysk na produkcie.

...chociaż z drugiej strony mamy ok. 2 mln studentów - to jest spora grupa docelowa i strzelając do niej - jakiś promil na pewno "padnie"!
Preferencyjny Kredyt Studencki - pieniądze za darmo... dowiedz się więcej!

Post śr lip 01, 2009 14:23

Maciej Chmielowski pisze:
http://banki.wp.pl/kat,60834,title,Student-dostanie-kredyt-na-dom,wid,8698889,wiadomosc.html?rfbawp=1169538917.886

studenci i absolwenci do 26 roku życia będą mogli wreszcie wziąć kredyt hipoteczny na dom lub mieszkanie z pierwszą spłatą po 5 latach. :D

Raczej między bajki można to włożyć:
Kredyt hipoteczny dla studenta

Post czw lis 05, 2009 12:34

Nie sądze, że to dobre wyjście. Leiej na rodziców wziąść jak istnieje taka możliwość. Kupę kasy w kieszeni zostanie. Inaczej koszty tego kredytu hipotecznego zrujnują biednego studenta. Ranking kredytów też jest jakimś wyjściem żeby zaoszczędzić troszkę kaski
Ostatnio zmieniony wt lis 23, 2010 18:01 przez alicja13, łącznie zmieniany 1 raz

Post pn gru 28, 2009 01:54
Mateusz Obserwator e-biznesu

Kredyt dla studenta? A co jeżeli nie zdobędzie pracy po tych pieciu latach? Dla mnie takie rozwiązania są kiepskie. Jestem młody, sam zacznę niedługo studiować i powiem tak, wolę zostać na rodziców garnuszku znaczy w domu, bo w moim mieście mi studia odpowiadają. Gdybym był w innym mieście to już wolałbym mieć kilku współlokatorów i gdzieś wynająć mieszkanie pokój niż brać kredyt. Nigdy nie wezme kredytu, no chyba, że w ostateczności.
Copywriter potrzebujesz chwytliwego tekstu?
SMI Elnela - społeczność eMarketingu dla każdego.

Post wt mar 15, 2011 21:13

Ciekawy jestem bardzo skąd biedny student miałby wziąć pieniądze żeby spłacić taki kredyt... Oczywiście wiadomo, że to jakaś bajka musi być

Post czw mar 31, 2011 12:41

Historia pokazała że taki kredyt hipoteczny to były bajki dla naiwnych. Tani chwyt marketingowy, który jeszcze nie raz zobaczymy.

Post sob kwie 02, 2011 07:29

Zgadza się ze taki kredyt hipoteczny kredyt hipoteczny to cwany chwyt marketingowe ale jak się okazało dosyć skuteczny.

Następna

Wróć do Banki, lokaty, kredyty