Indeks witryny Forum ogólne Pogaduszki eBiznesmenów Zegarek dla biznesmena

Zegarek dla biznesmena

Aktualności, pytania, sugestie...

Moderator: Moderatorzy

Post czw gru 13, 2012 14:03
raczek Obserwator e-biznesu

Posty: 11
Uważam, że każdy biznesmen powinien mieć gustowny zegarek. Wiadomo, że na początku działalności nie można sobie pozwolić na cudeńko za kilka tysięcy, ale być może doradzicie, polecicie coś tańszego, aby ładnie się prezentował. Bo E-biznesmen czasami również musi wyjść do ludzi i podpisać umowę, a wtedy prezencja jest jak najbardziej potrzebna. Zastanawiałem się nad takim Lorusem - http://www.timetrend.pl/wyszukaj-1017-0-0-RP824AX9.html. Sądzicie, że będzie się ładnie prezentował na ręce? Jakie wy nosicie zegarki, by dobrze wyglądać?

Post pn gru 17, 2012 16:25
Pestka e-biznesmen

Posty: 62
Widzę, ze wybrałeś Lorusa :) mam sentyment do tych zegarków i zawsze najpierw przeglądam tą właśnie markę. Jak jesteś zdecydowany, to przeglądnij sobie [ur=http://www.zlotewyprzedaze.pl/catalog/lorus/zegarkil]wyprzedaż tych zegarków[/url], ja lubię klasykę i dla mojego biznesmena :) wybrałabym takie cudeńka:
http://www.zlotewyprzedaze.pl/produkt/zegarek-lorus-53
http://www.zlotewyprzedaze.pl/produkt/zegarek-lorus-61

I co myślisz??

Post czw lut 21, 2013 12:03

Posty: 4
Coś w tym jest, w niepamięć odchodzi era biznesmanów ze złotymi zegarkami z bazarku :D

Post czw lut 28, 2013 12:07
schizofrenia e-biznesmen

Posty: 221
Jeżeli już mowa o zegarkach firmy Lorus, mnie oczarował ostatnio taki jak tutaj. Nie jest jeszcze zanadto drogi, a z pewnością świetnie się prezentuje na ręce poważnego i szanowanego biznesmena :)

Post pt mar 01, 2013 16:43
firenzo e-biznesmen

Posty: 210
tego to można nawet powiedzieć, że zegarek jest pewnym synonimem luksusu...im droższy i bardziej markowy tym większa ranga w społeczeństwie...ja akurat sądzę, że w zasadzie dla mężczyzn jest to jedyna dopuszczalna biżuteria i w tym zakresie mogą sobie poszaleć ;)

Post wt mar 05, 2013 14:02
ANortonowska e-biznesmen

Posty: 96
Lokalizacja: Polska
Taaa... ja mam zegarek zupelnie nie snobistyczny i nie wyglądający jak biżuteria...
ostatnio sprawiłam sobie taki z czujnikami do mierzenia pulsu, tętna itd itd - mój lekarz kardiolog (szyszka z internetowego zestawienia) powiedział, że jak nie będę się bardziej pilnować to kipnę na zawał, chociaż wiekowo zupełnie nie powinnam.. :lol:
No ale co ja poradzę na stresy, no co?

Post pt mar 08, 2013 10:46
surokatka e-biznesmen

Posty: 177
To prawda, że zegarek (tak samo jak auto) jest synonimem luksusu i prestiżu. Warto zauważyć, że mówimy tutaj właściwie tylko o mężczyznach. Zastanawialiście się co jest takim symbolem u kobiet sukcesu, bizneswoman?

Post pn mar 11, 2013 12:14
schizofrenia e-biznesmen

Posty: 221
Myślę, że u bizneswoman również sprawdzi się jakiś ładny zegarek lepszej marki, do tego ekskluzywna biżuteria (byle nie w nadmiarze) i elegancki dobrze skrojony kostiumik :)

Post czw mar 21, 2013 04:40
Jak idę na poważne rozmowy to dla mnie biznesmen musi mieć Rolexa. Oszczędzać może na energii elektrycznej, ale zegarek musi być boski.

Post pt wrz 20, 2013 23:18
elorek Obserwator e-biznesu

Posty: 30
Zegarek to modny gadżet i element garderoby męskiej jak i żeńskiej:) sam lubię mieć elegancki zegarek, mam kilka w swojej kolekcji i dobieram je odpowiednio do sytuacji najbardziej podobają mi się zegarki z kolekcji http://www.zegarek.net/zegarki/ingersoll/wszystkie.html każdy ma swój gust i lepiej o nim nie dyskutować:)

Następna

Wróć do Pogaduszki eBiznesmenów


cron